Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/furcio/domains/furcio.pl/public_html/modules/mod_i4hosting_likebox/mod_i4hosting_likebox.php on line 9

Wyprawy motocyklowe to ich wspólna pasja - naszraciborz.pl

O wyprawie sześciu motocyklistów, którymi są Olo, Furcio, Denat, Stivi, Maciek i Eddie pisaliśmy w tekście 6 motocykli, 7 państw, 5300 km w 13 dni. Teraz chcemy pokazać Wam filmik z tej niezwykłej podróży.

 

RKWtrip jest grupą przyjaciół w różnym wieku. Dwóch z nich to managerowie w dużych firmach, jeden jest górnikiem, inny właścicielem firmy, a ostatnia dwójka to informatycy. Łączy ich wspólna pasja jaką są dalekie podróże motocyklowe. W przeciwieństwie do innych podróżników poruszają się na motocyklach, które nie są dedykowane do dalekich wypadów. Denat jeździ Yamahą Wildstar xv1600, Bocian Hondą CBR 900 Fireblade, Eddie Yamahą Roadstar 1700, Stefan Yamahą Warrior XV1700, Furcio Suzuki VZR 1800R, Olek Hondą VTX 1300, Maciek Yamahą Fazer. Ich wyprawy cechuje wysoki poziom adrenaliny, spontaniczność planowania trasy, krótki sen oraz jazda na pełnym gazie, dzięki czemu przebywają tysiące kilometrów nie zważając na warunki pogodowe lub porę dnia.

Zapraszamy również do polubienia strony grupy RKWtrip na facebooku.
http://www.facebook.com/rkwtrip

- Jeśli filmik się podoba, to prosimy o lajka na naszej stronie - powiedzieli motocykliści. W tym roku grupa planuje kolejną wyprawę - tym razem motocyklem pojadą do Albanii, Serbii i Grecji.

Sisi


Źródło: http://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/27121-wyprawy-motocyklowe-to-ich-wspolna-pasja.html